Jsme Bisnode, jednička ve svém oboru na českém trhu. Svým zákazníkům poskytujeme chytrá data a komplexní databáze, které jim pomáhají dělat správná finanční a obchodní rozhodnutí. Jsme součástí švédské skupiny, která působí v 19 evropských zemích. Díky partnerství s Dun & Bradstreet máme možnost nabídnout unikátní celosvětová řešení. Na českém a slovenském trhu se pohybujeme od roku 1990, aktuálně zde tvoříme přibližně stopadesátičlenný tým a hledáme posilu do svých řad. Budete to právě vy? Přidejte se k nám. Náš úspěch bude i vaším úspěchem.

Frontenďák (B2B webová aplikace)

Doplňujeme náš tým a Ty můžeš být u toho!

Pojď s námi dělat na zajímavé komplexní aplikaci, která analyzuje firmy, jejich výsledky a strukturu na trhu. Nejedná se o žádné nudné CRM. Mrkni na https://www.bisnode.cz/produkty/artemis/

S jakými technologiemi můžeš pracovat?

Tohle tě bude zajímat asi nejvíce. Takže.....u nás se setkáš s technologiemi jako je React 16, Redux, ImmutableJS, Sagas, Webpack, Mocha, Chai, Docker. Aplikujeme moderní a ověřené přístupy jako je CI/CD a SCRUM.

Ale hlavně se u nás budeš moci realizovat a skutečně uplatnit své nápady!

Do jakého týmu bys patřil?

Náš IT tým tvoří parta 25 lidí, která drží spolu. Sdílí zkušenosti a informace, takže společně makají na kvalitě svých výstupů. Kluci si chválí lidský přístup šéfa, stejně jako společné firemní akcičky, které naši IT guys dokonce někdy sami organizují.
Krom týmu v Praze kolegové často kooperují také s týmy v jiných zemích. A tím nemyslíme Indii, ale kolegy ve Švýcarsku, Švédsku, Finsku, případně Polsku.
Ostatně na to, kdo řídí IT, se můžeš podívat https://bisnode.jobs.cz/realni-lide-a-realne-duvody/

Když se k nám přidáš, ještě ti zpříjemní život pár benefitů. Jaké?

  • flexibilní pracovní doba a možnost čerpání home office (ale kanceláře máme pěkně na metru B, obklopené stravovacími podniky, fitkem, takže je radost pracovat i v office)
  • 5 dní sick days a 21 dní dovolené
  • AJ lekce mnoha úrovní přímo na pracovišti
  • telefon s naším datovým tarifem
  • příspěvek na Multisportku
  • elektronickou stravenku
  • příspěvek na penzijko
  • a nepřetržitý přísun kofeinu, ať už formou kávy nebo čaje

Tak co? Oslovily tě zmíněné technologie, máš 2 a více roků praxe v programování frontendu a znáš alespoň React, Redux a SASS? Pak jsi možná právě ty náš nový frontenďák.

Pošli nám prosím své CV nebo odkaz na linkedIn a kontakty. Rádi se ti ozveme do týdne zpátky.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Siemensova 2717/4, 155 00  Praha-Stodůlky, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, zdravotní volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, vlastní organizace náplně práce

Požadované vzdělání

Vyšší odborné

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Bisnode Česká republika, a.s.

 

Kontakt

Bisnode Česká republika, a.s.
Daniela Velíšková
Siemensova 2717/4
155 00  Praha - Stodůlky
Česká republika