Reální lidé a reálné důvody

Aleš, Development Unit Manager

Ahoj, jmenuji se Aleš Culek a do Bisnode jsem nastoupil v roce 2015 jako programátor. Už v této pozici se mi naskytla příležitost pracovat na zajímavých projektech. V neposlední řadě jsem si mohl vyzkoušet zajímavé technologie, kterým je naše oddělení hodně otevřené. V tomto ohledu si myslím, že má Bisnode na trhu velký náskok. Od mého nástupu se toho ve firmě mnohé změnilo a událo. Postupem času jsem zde převzal řízení týmu, ve kterém jsem sám působil, a nakonec jsem přijal pozici Development Unit Managera. Je mi tak ctí mít na starosti celý vývoj v CZ/SK a pracovat s lidmi, které znám již řadu let. Naše týmy pracují především na B2B aplikacích, a to za použití technologií, které jsou dnes v kurzu. Vývoj v Bisnode je řízen agilně, díky čemuž je mi potěšením vidět, jak každý jednotlivec přispívá do rozvoje našich řešení a tím i celé firmy.

Zuzka, SMB/Telesales Manager

Ahoj, jsem Zuzka Květounová, do Bisnode jsem přišla z online světa a mám na starosti SMB a telesales tým. Naše mise je dostat k zákazníkovi datové produkty tou nejefektivnější cestou: naše zbraně jsou telefon, sdílená obrazovka, Skype, mail a uvidíme, co to bude za pár let (hologram? Teleport?). Kromě toho se staráme o to, aby se k top firmám, které splnily přísná ekonomická kritéria, dostal správný certifikát potvrzující kvalitu jeho držitele. Čeho si v Bisnode cením? Neformální atmosféry, která se v korporaci jen tak nevidí. Jasně, občas se něco někde zasekne a musí se to řešit, ale snažíme se o individuální přístup. Jsme obchodní oddělení, kde jsou vždycky důležitá čísla. Co mě však těší je, že ještě víc tu znamená zdravý selský rozum.

Zdeněk, Big Data & Analytics Business Manager

Jmenuji se Zdeněk Demeter, po řadě let v management consultingu a několika letech v technologickém start-upu mne zlákala možnost pomoci firmě Bisnode v rozvoji analytických a konzultačních služeb. Ve spolupráci s kolegy z Bruselu a Stockholmu vytváříme inovativní analytická řešení, která vyhodnocují obchodní potenciál našich klientů na tuzemských i mezinárodních trzích, nachází ten správný segment společností pro možná partnerství či nové obchodní příležitosti. S využitím jak selského rozumu, tak pokročilých algoritmů strojového učení, pomáháme klientům růst a udržet jejich obchodní rizika pod kontrolou, a to bez rozdílu odvětví. Mám kolem sebe mladý tým zapálený do hledání relevantních dat, designu a tvorby datamartů i BI řešení. Hrajeme si s daty, a to nás baví!

Andrea, Senior Sales Consultant

Jmenuji se Andrea Kašparová a v Bisnode pracuji od roku 2015 na obchodní pozici - Senior Sales Consultant. Celou mou profesní kariéru se věnuji obchodu a  zastávám stále stejný názor, že pokud chce být člověk dobrým obchodníkem, musí své práci věnovat čas a píli. A v neposlední řadě ho to musí bavit. Práce v Bisnode mi nabízí nejenom komunikaci s velmi zajímavými lidmi, ale také širokou škálu produktů, která mi umožňuje nabídnout zákazníkům řešení celé škály jejich potřeb – od vyhledávání nových obchodních příležitostí, čištění klientských databází, řízení kreditního rizika nebo prověřování obchodních parterů. Zajímavé služby, neustálý rozvoj, dobrý pracovní tým a stabilní zázemní velké korporátní firmy jsou těmi nejlepšími odrazovými můstky pro můj výkon. Po celou dobu práce v Bisnode cítím, že mě to opravdu baví.

Tomáš, Data & Operations Manager

V Bisnode pracuji více než 10 let a v oddělení Dat jsem si postupně prošel defacto všechny pozice až k té manažerské. Ano, již u mě propukla jistá profesní deformace, ale práce s daty mě baví a dalo by se říci, že vyhledávání a zpracování informací je i mým koníčkem. Navíc mám možnost vést skvělý tým pracovitých a zkušených lidí a podílet se na lokálních i mezinárodních projektech, což mě prakticky každý den obohacuje. Oblast dat je velmi dynamická a neustále se objevují nové zdroje, nové požadavky, nové projekty. A to je to, proč mě moje práce stále naplňuje.